Haber

Polis Operasyonu Aksiyon Filmi Aramadı

Polisin operasyonu aksiyon filmlerine benzemedi: Kapılar açılmayınca polis eve pencereden girdi

DÜZCE – Düzce’de aranan şahısları yakalamak için çalışma başlatan polis ekipleri, aksiyon filmlerine benzemeyen bir çalışma yaptı. Girmek istedikleri evlerin kapıları açılmayınca polis meskenlere pencerelerden girerek kaçmaya çalışan kişileri yakaladı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, aranan şahısların yakalanması için Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda il genelinde çalışma başlattı. Operasyon öncesi istihbarat çalışması yürüten ekipler, kent merkezi ve ilçelerinde 66 kişilik 21 grupla aranan şahıslar için uygulama gerçekleştirdi. Uygulamanın ardından şahısları yakalamak için evlerinde operasyon düzenleyen gruplar çeşitli suçlardan 20 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılırken, C.Ö. ve toplam 10 ay hapis cezası bulunan SG isimli şahıslar cezaevine gönderildi.

İlçelerde yürütülen operasyonlarda Çilimli, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde 3 kişi yakalandı.

Aksiyon filmi aramadım

Polis ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonlarda zaman zaman aksiyon filmlerine benzemeyen görüntüler yaşandı. Şahısların konutuna girmek isteyen polis ekiplerine kapılar açılmayınca camınız içeri girdi ve polis bazı kişileri yakalamak için koşmak zorunda kaldı. Polis gruplarından kaçmaya çalışanlar kıskıvrak yakalandı.

Operasyonlar sonucunda il genelinde toplam 6 kişi yakalanarak cezaevine teslim edildi.

sultandagi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu